Mobil Uygulama Nedir?


Mobil uygulama, mobil olarak taşınabilen cihazlar için geliştirilen bir uygulama türüdür. Cebimizde taşınan cihazlar için geliştirilen uygulama paketleridir. Günümüzde Android uygulama ve ios uygulama olarak bir çok uygulama üretilmiştir. 

 Mobil uygulamaların çalışabilmesi için bir mobil işletim sistemine ihtiyaç vardır.Bu sebeple ilk olarak Apple şirketi 2007 yılının başlarında mobil işletim sistemi yaptığını duyurdu ve aynı yıl haziran ayında yayına aldı. Cebimizde taşınabilen cihazlara mobil uygulama yapılabilirliğinin önü açılmış oldu.

Mobil Uygulamayı Neden Yaptırmalısınız?


Çalışanlarınızın veri girişlerindeki zaman kaybını önlemek için, kullanıcılarınıza anlık bildirim göndererek bekleme maliyetlerini azaltmak için ve birçok kolaylığı size sunabilmemiz için işletmenize  mobil uygulama yaptırmayı düşünebilirsiniz. 
Mobil uygulama yaptırdığınızda Google Play ve App Store uygulama mağazalarında firmanızın logosunun ve işletme renginizin olduğu mobil uygulamayı tüm Dünya'ya sunmuş olursunuz. Eğer satış yapıyorsanız Türkiye'deki tüm illerden size ürünlerinizin sipariş verilebilmesinin önünü açmış olursunuz. Örneğin yapmış olduğumuz B2B mobil uygulaması sayesinde, plasiyerlerinizin 7/24 anlık sipariş girebilmesini, sadece ona ait carilerinin bakiyesini anlık görebilmesini, kestiği siparişlerin durumlarını anlık takip edebilmesini sağlamaktayız.

Mobil uygulama benim sektörüm ile ilgili değil diye düşünüp bu alanda işletmenizi geliştirmezseniz; Nokia gibi sektörde lider pozisyonda iken treni kaçırabilirsiniz. Bir android uygulamaya veya iPhone uygulamasına sahip olmanız demek firmanıza özel mobil uygulamayı kullanan müşterinize veya müşteri adayınıza bir bildirim kadar yakınsınız demektir.


Mobil uygulama nasıl yapılır konya mobil uygulama


Mobil Uygulama Nasıl Yapılır?


Mobil uygulama yapmak için yazılım kursu alabilir, kod yazmayı öğrenebilirsiniz fakat tecrübe edinmediğiniz her iş sizi çok uğraştıracaktır. Bu işi sektöre yıllarını vermiş uzmanlara bırakmalısınız. 
Mobil uygulama yaptırmak istediğinizde sırasıyla;

  1. Sizi çok iyi dinleriz, isteklerinizi, hayallerinizi, yapmak istediklerinizi... iyice dinleriz notlarımızı alırız.
  2. Bu notlar ve çalışanlarımız ile yaptığımız toplantılar ile birlikte harmanlayarak bir yol haritası çıkartırız. Bu yol haritası bize; zaman, maliyet ve gidişat gibi soru işaretlerinin cevaplarını verir.
  3. Size vermiş olduğumuz süre ve maliyetin onayından sonra projeye başlarız.
  4. Projeyi belirtilen sürelerde size gösterilebilecek kısımlarını aktarırız. Böylelikle sizde proje gelişme aşamasındayken küçük dokunuşlarla istediğiniz uygulamayı şekillendirmiş olursunuz.
  5. Belirlediğimiz süre zarfında projenizi istediğiniz platformlara kurarak işlemi sonlandırırız.
  6. Sizlerde sürekli bağlantıda kalır, isteklerinizi önemseriz.
Konya mobil uygulama, konya mobil yazılım, konya yazılım, mobil uygulama yaptırmak, konya iphone uygulaması yaptırmak, konya ayfon uygulaması yaptırmak, konya özel program yaptırmak gibi ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.

Android ve ios uygulamalarımıza bakmak için Mobil Uygulamalar sayfamızı ziyaret edin.

Bize Ulaşın

Sizi Arayalım

Adınız soyadınızı giriniz.
Zorunlu alan.
Mesajınızı giriniz.
Yükleniyor